Kniha návštěv

Nádherný kalendář a placička

Datum: 05.11.2013 | Vložil: Lenka J.

Dnes jsem si přinesla z pošty domů Váš kalendář a je jediným slovem úchvatný !!! Kalendář mám jako vánoční dárek pro svoji již dospělou dceru a jsem přesvědčena, že i ona bude z něho stejně nadšena jako já. Ještě jednou díky.

Re: Nádherný kalendář a placička

Datum: 06.11.2013 | Vložil: Rat love

Leni, moc děkuji za zprávu:-)) a samozřejmě za tak milá slova... doufám, že bude mít dcera z kalendáře radost:-)) a bude to pro ni hezký dárek... Ještě jednou díky za jeho koupi:-))

Placky s potkánky - magnetky

Datum: 23.10.2013 | Vložil: Mirka

Chtěla bych moc poděkovat za nádherné magnetky s myšáky! Dnes mi došly a mám je tu rozložené doma na stole a nemůžu se na ně vynadívat, jedna hezčí než druhá :-) Mile mě překvapilo, jak jsou velké a fotky jsou na nich krásně vyvedené. K samotným fotkám nemám co dodat, ty jsou prostě fantastické. Strašně obdivuju trpělivost a lásku, s jakou určitě fotky vznikaly, jak už tady bylo zmíněno, je to opravdu pohlazení pro nás potkanomilce... PS: Dokonce i moje mamča je z placek unešená a chce je nutně taky, přestože není až takový milovník potkánků, aby si je sama pořídila v živém provedení :-)

Re: Placky s potkánky - magnetky

Datum: 27.10.2013 | Vložil: Rat love

Mirko, nádherné hodnocení, které mě ohromně potěšilo:-)). Díky díky díky:-))... Mám velkou radost, že se placky líbí. Jsem ráda, že mohu fotky touto cestou poslat do světa:-)), aby dělali všem potkanomilcům radost:-)).

Kalendář

Datum: 23.10.2013 | Vložil: Eva Tvrdíková

Moc děkuji za krásný kalendář, potkánci jsou tak fotogeničtí:) Líbí se mi menší obrázky kombinované s větší (hlavní) fotkou, také kvalitní papír, na kterém je kalendář vytištěn, opravdu výborná práce, jen tak dál:) Jinak doma máme dvě ocasaté holky, bílou s červenýma očkama a béžovou s černýma:)

Re: Kalendář

Datum: 27.10.2013 | Vložil: Rat love

Evi, díky za krásnou pochvalu kalendáře:-)). Obě holky myšatý ode mne pozdravujte:-)). Krásné dny plné myší radosti přeji!!!:-))

prostě skvělý

Datum: 12.10.2013 | Vložil: sunder

Omlouvám se za pozdní hodnocení, ale zahltily mě pracovní povinnosti.
Kalendář je naprosto úžasný, původně jsem byl rozhodnut, začít otáčet listy až od ledna postupně po měsících. Ale už pět minut po rozbalení zásilky a desátem pohledu na úvodní fotku, mé předsevzetí padlo. Fotky jsou moc pěkné, čím to fotíte? Vím, že to je i rukama a hrou s kompozicí, ale dobrá optika dělá hotová kouzla. Nebo dolaďuje softwarově. Ať tak nebo tak - hluboce se Vám klaním. S pozdravem Jan Sündermann

Re: prostě skvělý

Datum: 21.10.2013 | Vložil: Rat love

Milý pane Sündermanne:-)),
omlouvám se za pozdní odpověď. Mnohokrát děkuji z atak krásný komentář. Jsem moc ráda, že se Vám kalendář líbí a bude Vám celý příští rok dělat radost.
Nefotím žádným zázrakem:-)), mám zrcadlovku Canon 40D, ale nestěžuji si:-), je to dobrý foťák, ale to co je výjmečné, není foťák, ale objekty k focení:-). Jsou tak bezprostřední a úžasně roztomilí, že kdyby uměli zmáčknout spoušť, fotí se sami:-)).
Ještě jednou díky za Vaši úžasnou zprávu:-)), moc mě potěšila.
S přáním krásných dnů plných myší radosti
Pavlína

Parádní kalendář i placky

Datum: 29.09.2013 | Vložil: Dcerka

Konečně mám i já doma svůj Rat Love kalendář a jednu vybranou placku a musím se zde pochlubit se svým nadšením. Je to naprostá pecka! Konečně moc hezký a nekýčovitý kalendář. Ani nevím, která fotka se mi líbí nejvíc, každá má něco do sebe, své kouzlo a to je úžasné. Je to bomba a vlastně už se těším na ty další... už budou brzo? :-D

Re: Parádní kalendář i placky

Datum: 30.09.2013 | Vložil: Rat love

:-))))

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek